Jsme vaši privátní poradci

Je nás devět. Mohlo by se zdát, že jsme relativně malý tým. Ale právě díky tomu můžeme být vůči vám maximálně flexibilní, vstřícní a osobní. Všichni jsme zkušení a léty ostřílení experti ve svém oboru.

Naším cílem je pomáhat vám dlouhodobě zhodnocovat peníze. Naší vášní je investování. Naší specialitou jsou alternativní investice.

Protože každý má jiné požadavky, cíle a prostředky, jsme vždy připraveni na zcela individuální řešení. Postaráme se o vás, i když zůstanete pasivní.

Pojďte do toho s námi

Jsme tu pro vás

Kdykoliv se na nás obrátíte a budete chtít pomoct něco vyřešit, jsme vám k dispozici. Telefonicky, e-mailem nebo osobně. Rádi za vámi přijedeme.

Vsaďte na zkušenosti

V oblasti investic už jsme něco zažili. Všichni jsme časem prověření konzultanti s minimálně 10letou zkušeností. Vybíráme pro vás produkty a řešení, kterým sami věříme.

Můžete se spolehnout

Vaše důvěra je pro nás závazek. U nás máte jistotu, že vám vytvoříme investiční plán na míru vašich potřeb a možností. Také nebudete pokaždé jednat s někým jiným.

Chcete vědět víc o průběhu investic? Vše jsme pro vás sepsali na stránce Metodika.

Těší nás, že vám můžeme plnit sny

Person 1

Ing. Daniel Kadaník, MBA

Produktový a provozní ředitel
1995 – 2007 HVB Bank Czech Republic, a.s.
1995 – 2000 Oddělení cenných papírů
Vztahový manažer pro finanční instituce
2000 – 2007 Oddělení správy aktiv
Manažer klientských portfolií
2007 – 2011 GE Money Bank, a.s.
Manažer pro spořící, investiční a depozitní produkty
2011 – 2014 UniCredit Bank Czech Republic, a.s.
Manažer produktů pro privátní bankovnictví
2015 vstup do společnosti Rubikonfin s.r.o

Když jsem se po více než 20 letech rozhodl opustit lůno velkých a prestižních finančních institucí a vplout do nejistých vod soukromého podnikání, šel jsem s jednoduchou myšlenkou dělat dál svoji práci s chutí, dobře a slušně. Zkrátka tak, abych zúročil své znalosti a zkušenosti a přinášel klientům oboustranně smysluplná finanční řešení včetně následného servisu, za kterými se rádi budou dlouhodobě vracet. A důvěru, která je v našem oboru tím nejdůležitějším základním kamenem, zaštítit vlastním jménem.

Ing. Jiří Musil, CFA

Ing. Jiří Musil, CFA

Obchodní ředitel

1999 – 2007 BNB Paribas Asset Management
Client Relationship Manager pro Českou i Slovenskou republiku
2007 – 2010 CREDIT SUISSE ASSET MANAGEMENT investiční společnost, a.s.
Viceprezident a člen představenstva
2011 – 2014 GE Money Bank, a.s.
Manažer pro investiční produkty
2014 založení společnosti Rubikonfin s.r.o.

Vždy jsem pracoval pro nadnárodní velké společnosti a bylo to opravdu velmi zajímavé z hlediska získávání nových zkušeností a poznatků. Nicméně vždycky jsem si také říkal, proč je ve většině zemí finanční sektor tvořen domácími společnostmi a ty zahraniční jsou jen takovým kořením, které ten sektor posouvá dále, zatímco u nás je finanční sektor vlastněn z významné části jen zahraničními společnostmi. Odpovědí je, že někdo ty domácí společnosti musí vytvořit. A proč bychom to neměli být my, kteří jsme pro naše globální zaměstnavatele již leccos vytvořili? Na světě je možné najít velkou spoustu globálních řešení, ale jsou tato řešení vhodná také pro české klienty?

Vaše cesta k finanční nezávislosti může získat skutečnou podobu.
Pomůžeme vám.

Domluvit schůzku