Mnoho lidí má tendenci téma staří podceňovat se slovy "Stejně se toho nedožiju", nebo "Stát se o mě postará".
Realita je ale jiná...
 
Ať už si svůj seniorský věk představujete jako pohodu, nebo cestování napříč zeměkoulí, bude nejlepší začít na něj myslet teď. Vezměte svou budoucnost do svých rukou a připravte si rezervu.

Způsob, jak si užít i postproduktivní věk, je vytvořit si takzvaný finanční polštář, ze kterého bude možné čerpat prostředky v podobě renty jako doplněk ke státnímu důchodu.

S námi je to 5 kroků

Poznáme se

Sejdeme se na schůzce u dobré kávy, popovídáme si o vašich představách, očekáváních a vizích, probereme vaše možnosti i to, jak vám můžeme pomoci. Je jedno, zda hledáte zajímavou investiční příležitost, nebo se chcete s námi o vašich investicích jen radit.

Zjistíme váš investiční profil

Univerzální odpověď na otázku „Co mi nabídnete?“ neexistuje. Informace o vašich znalostech, zkušenostech, investičních cílech, časový horizont investice, schopnosti či ochoty snášet kolísání hodnoty investice jsou pro nás klíčové proto, abychom vám mohli představit optimální produkty či celá investiční řešení. Vždy plně respektujeme vaší individualitu, pohled na život i přístup k riziku.

Společně zvolíme investiční strategii

V některých situacích může být účelné zvolit jeden jednoduchý produkt, jindy zase celé komplexní řešení, kde účinná a promyšlená kombinace aktiv přispívá k tomu, abyste dosáhli svých investičních a díky tomu i životních cílů.

Zajistíme administrativu

Papírování je nutné. Uděláme vše pro to, abychom ho minimalizovali. Veškerou administrativu připravíme za vás, takže se nemusíte o nic starat.

Revize a odborná péče

Investiční svět ani vaše rozhodnutí nejsou neměnná. Neustálé změny na kapitálových trzích sledujeme a vyhodnocujeme. A protože život přináší různé situace, upravujeme naše doporučení v čase podle vaší životní dráhy nebo nových skutečností v potřebách či majetkových poměrech.

Chcete vědět víc o průběhu investic?
Vše jsme pro vás sepsali na stránce Metodika.

Na co se nás klienti ptají?

Kolik musím minimálně investovat?

Čím vyšší je částka, kterou můžete investovat, tím více se vám otevírají možná řešení včetně netradičních typů nemovitostí, umění či drahé kovy. Pokud tedy řešíte majetek či investice v řádu desítek tisíc až milionů korun, pak věříme, že pro vás máme zajímavá řešení. 

Potřebuji nějaké základní znalosti o investování?

Celý proces investování s vámi budeme procházet a pokud vám nebude něco jasné, jsme tu od toho, abychom vám poradili. Považujeme za nesmírně důležité, abyste svým investičním rozhodnutím rozuměli a tedy i věřili.

Do čeho vložíte moji investici?

Dbáme na strategické rozložení vaší investice. Proto investiční portfolia skládáme z různých typů produktů:

• Bankovní vklady
• Podílové fondy
• Fondy investující do netradičních aktiv
• Nestandardní finanční produkty
• Drahé kovy v podobě slitků i mincí

Jak je to s riziky?

Jakékoliv ukládání úspor je vždy s riziky spojené. Otázka, jak je optimálně nastavit a zároveň dosáhnout co nejefektivnějšího využití vašich úspor, je jedním z hlavních poslání naší společnosti.

Budu muset platit poplatky?

Abychom vám mohli poskytovat odbornou a špičkovou péči, bez poplatků to nejde. Je jedno, zda nám budete platit poplatky vy napřímo, nebo provizně naši finanční partneři. Můžeme vám slíbit, že budete vždy vědět, jaké jsou a co za ně dostanete.

Pomůžete mi i s jinými věcmi, než jsou investice?

Věříme na specializaci. Na druhou stranu jsme si vědomi, že naši klienti mají své potřeby i v jiných oblastech, proto jsme si za léta působení na trhu vybudovali síť partnerů - specialistů, které se svým klientům nebojíme doporučit.

Vaše cesta k finanční nezávislosti může získat skutečnou podobu.
Pomůžeme vám.

Domluvit schůzku